O firmie

 

Jesteśmy polską firmą z międzynarodowym zespołem. Firma Output42 to kontynuacja naszych piętnastoletnich działań w obszarze tworzenia oprogramowania. Nasze projekty realizujemy zarówno lokalnie jak i za granicą. Obsługujemy bardzo wymagających klientów m.in. z branży lotniczej. Pracujemy również z firmami z sektorów takich jak finanse i księgowość, zakupy i logistyka, edukacja i opieka zdrowotna. Mamy szerokie branżowe doświadczenie wobec czego ułatwia nam to zrozumienie potrzeb naszych klientów i dostosowanie się do ich wymagań.

 

Zatrudniamy w naszym zespole jedynie wykwalifikowanych programistów znających niezbędne technologie i języki programowania.  


Doświadczenie

Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania na zamówienie. Uważamy że najlepsze oprogramowanie pochodzi jedynie od zgranego zespołu świetnych programistów - my taki zespół posiadamy.

 

Profesjonalizm

Dostarczamy wszystko do czego się zobowiązujemy. Traktujemy poważnie naszych klientów, dlatego podejmujemy się tylko zadań, które jesteśmy w stanie zrealizować. Czujemy się odpowiedzialni za wyniki prowadzonych projektów a naszym celem jest kompleksowe wykonanie zlecenia, od pomysłu do zakończonego sukcesem wdrożenia.

 

Elastyczność

Potrafimy dopasować się do oczekiwań naszych klientów, ponieważ elastycznie podchodzimy do powierzonych nam zadań starając się w pełni zrozumieć występujące potrzeby. Wspólnie z klientami opracowujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Pracując ręka w rękę z naszymi klientami dostarczamy działające narzędzia służące biznesowi. Rozliczamy się za dostarczone efekty naszej pracy a nie jedynie za poświęcony czas.

 

Komunikacja

Cenimy sobie bezpośrednie kontakty z naszymi klientami. Jako międzynarodowy zespół współpracujemy z firmami z całego świata. Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, ale posiadamy również biura w Wielkiej Brytanii, Danii oraz Szwajcarii.

 

Zespół

Oferujemy wsparcie zespołu doświadczonych programistów, team liderów, projektantów, grafików i testerów sprawdzonych w tworzeniu oprogramowania w największych polskich i międzynarodowych projektach.

 

Certyfikaty

Posiadamy wysokie kompetencje w dziedzinie technologii i tworzenia oprogramowania. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft w dziedzinie tworzenia oprogramowania. Nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty firmy Microsoft oraz Prince2.