referencje

Gardman Ltd. (Wielka Brytania) - największy dostawca urządzeń ogrodowych i wyrobów ogrodniczych do sektora handlu detalicznego o obrotach ok. 100 mln GBP rocznie.

Projekty: Track42 -  (www.logistics42.com) - Aplikacja do zarządzania przesyłkami kontenerowymi. Cost42 - Aplikacja do zarządzania kosztami przesyłek kontenerowych. Match42 - Aplikacja do integracji PO z fakturami.

Wszystkie projekty wykonane przez Output42 były bardzo dobrze zarządzane, prowadzone z dużym zrozumieniem potrzeb biznesowych firmy wraz z doskonałym czasem reakcji rozwiązywania problemów. Oprogramowanie firmy Output42 zmniejszyło nasze koszty obsługi importu, usprawniło procesy zarządzania dostawami - większe zyski, mniej wysiłku. Programiści firmy Output42 wykazali się dużym zrozumieniem naszych potrzeb, wskazując potencjalne oszczędności. - Richard Browne Dyr.finansowy

 

 

Quark (Wielka Brytania/USA) - od 30 lat czołowy dostawca oprogramowania wydawniczego i rozwiązań dla zawodowych projektantów, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dużych organizacji.

Projekt: Stworzenie kluczowych elementów systemu przygotowania publikacji dla HSBC Global Research.

Output42 dostarcza swoje usługi w sposób bardzo profesjonalny i terminowy. Zespół udostępnił nam różne rozwiązania oraz opcje rozwiązywania problemów. Wielokrotnie nam udowodniali, ze potrafią się błyskawicznie dostosować do nowych technologii przy minimalnym szkoleniu I wsparciu. 
- Mark Krawczyk

 

 

Air Malta - linie lotnicze dysponujące nowoczesną flotą samolotów, oferujące połączenia do ponad 50 miast/ 200 lotów tygodniowo w Europie, Afryce Północnej i wschodniej części Morza Śródziemnego.

Projekt: Opracowanie i wdrożenie aplikacji umożliwiającej połączenie z dostawcą usług transportowych do przekazywania informacji na temat transportu lądowego załóg samolotów.

Zespół Output42 wykazał się wysokim poziomem przygotowania oraz znajomością oprogramowania z zakresu lotnictwa. Na wyszczególnienie zasługuje ich zrozumienie oraz zdolność błyskawicznego uchwycenia problemu, które wraz z szybkim i solidnym wykonaniem pożądanego produktu powodują, że są oni najbardziej godnym rekomendacji zespołem programistów w tym zakresie. - Steve Camilleri